YERLEM

Yerlem Atlas - Araç Takip Sistemleri

Atlas

Atlas Nedir?

Yerlem Atlas sayesinde tüm araçlarınızı ve aynı zamanda sürücülerinizi oturduğunuz yerden veya tek merkezden, tek ekrandan canlı takip edebilirsiniz.


Günümüz teknolojisiyle artık araçlarınızın ve sürücülerinizin hareketlerini anlık ve geçmişe dönük olarak takip etmeniz mümkündür. Araç takip sistemi sayesinde tüm araçlarınızı ve aynı zamanda sürücülerinizi oturduğunuz yerden veya tek merkezden, tek ekrandan kontrol edebilirsiniz.

Araç takip sistemi, araçların zaman bilgisiyle birlikte hangi konumda oldukları, nasıl kullanıldıkları, hangi rotayı izledikleri, rölanti süreleri gibi bilgileri anlamak ve öğrenebilmek için geliştirilmiş bir teknolojidir.

Bu sistem, uydular aracılığıyla araçlarınızı internete bağlı olan bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi tüm cihazlar üzerinden anlık ve geçmişe dönük olarak izlemenize olanak sağlar. Her araçta kullanılabilen (binek, hafif ticari ve ağır vasıta) araç takip sistemi, GPS uydu sistemleri sayesinde araçlarınızın konumu hakkında mail ve bildirim yoluyla detaylı bilgiler verir.

Bu teknolojiyle firmalar, araçlarının amacına göre kullanılıp kullanılmadıklarını kontrol edebilir, yakıt maliyetlerini azaltabilir, araçlarının bakım giderlerini kontrol edebilir, sürücü davranışlarını gözlemleyebilir. Araç takip sistemi, işletmenizin araçlar üzerinden verimini artırırken masraflarınızı azaltmanıza yardımcı olur

Sürücülerinizi hız, devir, rölanti gibi durumlarda uyarabilir ve kaza oranını en aza indirgemek için sürücülerinize eğitimler verebilirsiniz. Bu sayede can ve mal kaybının oluşturacağı olumsuzluklara önlem alabilirsiniz. Arabanızın çalınması gibi istenmeyen durumlarda aracınızın motorunu bloke edebilir ve yer tespiti yaparak güvenliği sağlayabilirsiniz.

Araçlarınızı takip etmek için yüksek maliyetler ödemeye son

Yakıt

%30 Tasarruf

Canlı Takip

Kontrol

Raporlar

Analizler

Hakkımızda

Hakkımızda

Yerlem Markası olarak, Müşteriler ve şirketler için iyi ve kullanışlı ürünler üretmeye odaklanmış bir markayız. Ana misyonumuz kusursuz ve özel ürünler sunmaktır.

Modüller

Modüller

Yerlem Atlas - Araç Takip Sistemi
Modül

Atlas

Araç Takip Sistemi

Yerlem Ulak - Filonuz İçin Bakım, Sigorta, Vize takip
Modül

Ulak

Filo Yönetim Sistemi

Yerlem Fuel - Yakıt Takibi, Yakıt Tasarrufu, Analiz
Modül

Fuel

Yakıt Analiz Sistemi

Yerlem Kavi - Personel Tanımlama Sistemi
Modül

Kavi

Personel Tanımlama Sistemi

Yerlem Kavi - Güvenli Sürüş Sistemi
Modül

Kavi

Güvenli Sürüş Sistemi

Yerlem Umay - Öğrenci Takip Sistemi
Modül

Umay

Öğrenci Takip Sistemi

Yerlem Yolka - Pazarlama saha çözümleri
Modül

Yolka

Pazarlama Çözümleri

Yerlem Bargu - Filonuz İçin operasyonel çözümler
Modül

Bargu

Operasyonel Çözümler

İletişimde kalın

Bize Ulaşın

Faaliyetlerimizle ilgili her türlü soruyu bize sormaktan çekinmeyin. Size cevap vermekten mutluluk duyarız.

Innopark TGB Ofisi

Telefon: (0)554 883 15 10
Selçuklu/Konya

Şube 2

Telefon: (0)332 355 80 01
Karatay/Konya